Jdi na obsah Jdi na menu

Tom

V roce 2009 vstoupil do mého života snad nejúžasnější tvor "výmarský-labrador" Tom.

 

Vyrostl v nádherného psího "kluka" , skvělého parťáka a přítele.… Trávíme spolu takřka veškerý volný čas a myslím že tak to má být.... a tak je nám to souzeno.....

Prožíváme spolu stále nová a nová dobrodružství při našich toulkách krajinou.... Věnujeme se spolu sportovní kynologii a dogtrekkingu, který nás přímo uchvátil.....

Za těch "pár" let jsme již dosáhli nějaké ty úspěchy a pevně věřím, že jsme ještě "neřekli své poslední slovo" a prožijeme spolu ještě spoustu skvělých chvil.


 

O Tomovi: 

Narodil se, spolu se svými dvěma sourozenci 6.5.2009 v Dolním Podluží, fence labradorského retrívra, jako výsledek "krátké známosti" s výmarským ohařem.

Já jsem  tou dobou hledal nového kamaráda, a tak jsem narazil na internetu na inzerát paničky jeho maminky. Domluvili jsme si návštěvu v Dolnim Podluží, kde nám ukázali ta černá neskutečně čiperná stvoření a ještě v jejím průběhu bylo rozhodnuto. Paní s pánem  (velice příjemní lidé), také souhlasili a tak jsme dohodli termín kdy si pro Tomíka přijedu.


 

Mezi tím jsem dostal nápad, a po domluvě s mojí ženou Káťou, jsme ho i zrealizovali. A sice proč bychom si nevzali i jeho sestřičku?

  Káťa jí dala jméno Bára.

 No a 11.7.2009 se oba vydali na cestu do svého nového domova, do vesničky uprostřed lesů, v krásné krajině Českého středohoří.


 

Tom je tedy kříženec labradorky a výmyrana. Je dobře stavěný (žádný drobeček), klidnější, ale i tak dostatečeně temperamentní, hravý, velký milovník sněhu a sněhových závějí, je prostě nádherný....

dmc-tz2019167.jpg

Doufám, že i vám se budou jeho forografie a jeho zážitky zaznamenávané mnou a mou ženou líbit.


 

                                                               Samurajtt 

 

Rubriky

Závody - umístění

Příspěvků: 0

Dogtrekking - dosažené výsledky

Příspěvků: 0

Zkoušky - výsledky

Příspěvků: 0

Příspěvky

Tomík a Baruška 10. narozeniny

Tomík a Baruška 10. narozeniny

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Tom